הדברת חולדות

 הדברת חולדותהדברת חולדות – גדלו לעצמכם שיניים

הדברת חולדות דורשת מלחמה עקבית וחסרת פשרות במכרסמים הקשים. לא מדובר על חיות בית מקסימות אשר רק מחכות לליטוף ואוהבות את בעליהן. מדובר על מכרסמים קשוחים אשר לא יהססו לתת לכם נגיסה ביד אם הם יחשבו שהדבר יקדם את מטרותיהם בעולם. מלבד תכונה אכזרית זו, החולדות יפתיעו אתכם במידה ותשאירו תינוק לבד בבית. הרי כולנו חושבים שחיות מסוג זה נרתעות מבני אדם. הדבר נכון, אך רק כאשר האדם מאיים עליהן בנוכחותו. תינוק, אשר נראה חביב וחסר ישע מעורר בחולדות את הרצון לתקוף ולנסות להוציא ממנו מזון או הטבות אחרות. אם אתם רוצים להגן על היקרים לכם מפני תקיפה, זהו הזמן לבצע הדברת חולדות ולהעניק לכולכם חיים שקטים וטובים יותר.

הדברת חולדות – סיבות מרכזיות

מחלות מדבקות, טפילים וקרציות

פרוותן של החולדות היא אחד המקומות המלוכלכים ביותר עלי אדמות. השערים החלודים בהן עוברות החולדות, מכסי הביוב וחדרי השירותים מותירים את פרוות החולדות מלוכלכת ודוחה, אך מעל הכול מזוהמת. רמות החיידקים במכרסמים אלו היא מהגבוהה ביותר, ועל כן אסור לגשת אליהן בחופשיות ויש להמתין למדביר. המחלות שיכולות החולדות להעביר הן כלבת, וירוס שלשולים ומחלות מעיים שונות. הזיהומים רבים כל כך שלא ניתן למנות אותם, אך חשוב לציין כי מדביר מקצועי אינו ניגש לחולדות ללא ציוד מגן אשר מונע ממנו לחלות ולקבל זיהומים שונים.

ברוב הרשויות העירוניות הקיימות בישראל, שירותי איסוף האשפה הם קבועים ומתנהלים על פי זמנים קבועים. לאחר השבת האיסוף קבוע, כדי לאסוף את תוצאות הארוחות המשפחתיות, אך בימי חול האיסוף מתבצע בהפרשים מעט גדולים יותר. כדאי למנוע מצבים של לכלוך או שקיות זבל העולות על גדותיהן, מחשש שאלו סימנים שיעודדו את החולדות להגיע. מקומות בהם תראו חולדות יהיו לרוב לא נקיים, מזוהמים ומהווים גן עדן עלי אדמות לחולדות השונות. אם הגיעו אליכם לשכונה חולדות נסו להגביר את פעילויות הניקיון של ועדי הבתים השונים. אל תניחו לסביבתכם ליפול למצב בו האזור מלוכלך, מאחר והחולדות הן רק הראשונות בתור להגיע, אחריהן יש יצורים רבים נוספים שרק מחכים להתרבות בלכלוך ובזוהמה.


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button