הדברת מזיקים

הדברת מזיקיםהדברת דבורים וצרעות היא צעד קריטי בכל בית שבו קיימים אנשים האלרגיים לעקיצות. אנשים האלרגיים לעקיצות מפתחים נפיחויות באזורים שונים בגוף, אדמומיות ולעיתים אף מצוקות נשימה שעלולות להוביל למוות. תופעות אלו הופכות את הביצוע של הדברת דבורים וצרעות לחובה בסיסית עבור אותם אנשים. ההתמודדות מול דבורים וצרעות לא יכולה להתבצע בידי אדם לא מקצועי, מאחר וחרקים אלו חיים בלהקות, ובמקום שיש דבורה אחת ניתן למצוא את כל הנחיל מאחוריה. כדי להימנע מתופעות של עקיצות בכל הגוף וכאבים עזים, עדיף להזמין הדברת דבורים וצרעות מקצועית ואמינה.

הדברת דבורים וצרעות – המידע מונח בכף ידכם

הדברה כימית

הדברת דבורים וצרעות כימית מתבצעת בשני אופנים. האופן הראשון הוא ריסוס ישירות על החרקים המעופפים. שיטה זו יעילה במקרים נקודתיים, אך במקרה ומדובר בכוורת או בקן שמצאו מפלט אצלכם בגינה צריך לחשוב בגדול. האופן השני של שיטת הריסוס מתאים למקרים כאלו. בשיטה השנייה של הדברת דבורים וצרעות באמצעות ריסוס, מרססים על הקן או הכוורת של המעופפים הקטנים. הריסוס הישיר יגרום למות הנחיל כולו בתוך הכוורת ובסביבתה, וכל שיוותר הוא לזרוק אותה היישר לפח האשפה הקרוב ביותר.

הדברה באמצעות פיתיונות

הדברת דבורים וצרעות על ידי פיתיונות דורשת הכנה ומיומנות, אך מנפיקה תוצאות משביעות רצון. הדבורים והצרעות טועמות את הפיתיון המורעל המונח לפניהן, ועפות לתומן לבשר לחברותיהן על המזון שמצאו. הנחיל מגיע בעקבותיהן ועט על המזון שלפתע הופיע. לאחר זמן מה הרעל מתחיל להשפיע ולהרוג את הדבורים והצרעות שלא מבינות מה פגע בהן.

הדברה באמצעות מלכודות

המלכודות ללכידת דבורים וצרעות נראות בצורת חרוט, כאשר ישנו חור קטן בצד הצר יותר של החרוט ולידו מונח מזון האהוב על הצרעות והדבורים. הדבורים והצרעות נכנסות אל החרוט כדי לאכול, אך לא מוצאות את היציאה ונשארות עד שהן מתות מעייפות, מתשישות ומרעב. שיטת המלכודות מומלצת במיוחד בבתים בהם ישנם ילדים או בעלי חיים שאין אפשרות להשגיח עליהם עשרים וארבע שעות, מאחר והן לא מכילות שום חומר כימי בתוכן.

מעוניינים בביצוע של הדברת דבורים וצרעות? חייגו אל אבי המדביר 054-4386025


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button