הדברת עש הבגדים

הדברת עש הבגדיםהדברת עש הבגדים – הכר את האויב

 הדברת עש הבגדים נראית כמו הדברה ישנה ששייכת לספרים מקום המדינה. עם כדורי הנפטלין והאמצעים הביתיים, החורים בבגדים נראים כאילו היו שייכים לתקופה אחרת. אך מה עושה מי שמוצא חורים כאלו בארון הבגדים שלו בשנת 2012? זאת הייתה יכולה להיות שאלה קשה, אם חברות ההדברה השונות לא היו נחלצות לעזרה. אבל בטלפון תמיד ישאלו אתכם: “האם אתם בטוחים שצריך הדברת עש הבגדים?” כדי להיות מוכנים ולדעת בדיוק על מה מדובר, סדרנו עוברכם את המידע הבסיסי להכרת העש המזיק.

 הדברת עש הבגדים – סימני זיהוי

 חורים קטנים בבגדים

 אין סימן טוב מזה כדי לדעת שאתם זקוקים להזמין הדברת עש הבגדים. אתם מוציאים בגדים שהיו מקופלים יפה מאחורי הערימה המרכזית ורוצים ללבוש אותם לערב הגדול שלכם במקום העבודה. הבעיה שאתם מגלים חורים קטנים וצפופים לכל אורך הבגד. אסור לזלזל צריך לדעת שאלו הסימנים לנוכחות של זחל העש. הדברת עש הבגדים צריכה להיעשות בהקדם כדי למנוע מכלל ארון הבגדים שלכם להפוך להיות ערימת הסמרטוטים שתזרקו בכניסה לבניין.

 זחלים קטנים

 זחלים קטנים של עש הבגדים מאוד קש לראות בעין לא מקצועית. הזחלים כל כך קטנים שהדבר היחיד שניתן לראות מהם אלו החורים שהם מותירים מאחור. אם בכל זאת התמזל מזלכם וראיתם את הזחלים בשעת פעולה, מומלץ להזמין הדברת עש הבגדים במהירות האפשרית. ההדברה תהרוג את הזחלים לפני הנזק הגדול, והכי חשוב, לפני שיספיקו להעמיד דור המשך של עושי צרות.

 פרפרים בארון הבגדים

 אסור לכם לשגות באשליה ולחשוב שהבגדים שלכם מושכים פרפרים נחמדים אליהם. מדובר בעש הבגדים שנראה כפרפר, אך הרבה פחות נחמד ממנו. השלב בו העש נראה כפרפר מתמשך לאורך ימים ספורים בלבד, והוא השלב בו העש אינו גורם נזק ממשי לבגדים. השלב הבעייתי של עש הבגדים הוא בצורת הזחל, אך בשלב הפרפר קל יותר לזהותו ולפעול כנגדו. למרות חוסר הנזק היחסי של העש בגלגולו כפרפר, הדברת עש הבגדים תפעל עליו בצורה המיטבית ביותר בצורה זו, ותמנע ממנו להטיל ביצים נוספות בארון שלכם.


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button