הדברת פשפשים

הדברת פשפשיםהדברת פשפשים אינה נצרכת בבתים בהם תושבי הבית שומרים על היגיינה וניקיון בסיסיים. פשפשים מגיעים לרוב לבתים מלוכלכים או מוזנחים, אך תמיד יש יוצאים מן הכלל. אם במקרה קונים מזרון משומש או מקבלים ספה ממקור מפוקפק, גם לבית נקי יגיעו פשפשים. במקרה ובבית קיימים בעלי חיים הלוקים בפשפשים גם ניקיון לא יעזור, ורוב הסיכויים שגם הבעלים ידבקו בפשפשים במוקדם ובמאוחר. הדרכים להתמודדות עם פשפשים רבות ומגוונות, אך במקרים הקשים אין ברירה, אלא לפנות אל הדברת פשפשים.

הדברת פשפשים – כל השיטות והטיפולים

אור שמש

פשפשים שונאים אור שמש ומשתדלים להתרחק ממנו ככל האפשר. תלייה של הריפוד או המצעים שחשודים כלוקים בפשפשים מהווה הדברת פשפשים ביתי וטבעית, ועוזרת לסילוק הפשפשים מהחפצים הנגועים.

חום

שיטה נוספת לביצוע הדברת פשפשים טבעית היא בעזרת חום. לאחר התלייה של החפצים הנגועים בשמש למספר שעות, כדאי להכניסם למכונת הכביסה ולהעביר אותם תכנית כביסה בטמפרטורות הגבוהות ביותר. הטמפרטורות הללו דואגות להרג הפשפשים ולסילוקם הסופי מהחפצים הנגועים.

שאיבה

אם רואים שבעיית הפשפשים לא נפתרה לאחר השימוש באור השמש והחום, כדאי לפנות לשאיבה כוללת של כל הבית. כדאי להתמקד באזורים הנגועים בפשפשים כדי להמשיך את השלבים של ההדברה. אמנם שאיבה אינה נחשבת הדברת פשפשים מקצועית, אך היא מסלקת את הפשפשים לשקית השאיבה, ולאחר הסיום ניתן לסלק את השקית רחוק מהבית ככל האפשר.
שימוש ביתי בחומרי הדברה נמלים
אם כל השלבים הקודמים לא עזרו, אין מנוס משימוש בחומרי הדברה מחנות המתמחה בתחום. השימוש בחומרים הללו צריך להתבצע בזהירות ובחשש, מאחר ומדובר בחומרים רעילים ומסוכנים לאדם. לאחר הריסוס הפשפשים אמורים להיעלם מהאזור.

הדברה מקצועית

השלב הסופי והאחרון של הדברת פשפשים הוא הזמנה של חברת הדברה מקצועית. חברת הדברה שעוסקת בהדברת פשפשים תוכל לבצע את ההדברה הכוללת בתוך הבית ולהבטיח שסוף כל סוף הפשפשים יעזבו את המיטות והספות ויחזרו לחיות מחוץ לבית הנקי והנעים שלכם. כדאי לוודא עם חברת ההדברה שהם יודעים לבצע הדברת פשפשים, אחר וזו הדברה יחסית נדירה שלא כל חברה יודעת לבצע.

מעוניינים בהדברת פשפשים מקצועית? אבי המדביר ישמח לעזור 054-4386025


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button