הרחקת יונים ירוקה

הרחקת יונים ירוקהרשת יונים היא פעולה אשר נועדה לסלק את היונים מקרבת הבית בו אתם מתגוררים ולגרום להן לחפש מקום קינון אחר. לחלקנו אולי זה ישמע מעט אכזרי, אך לאחר שרואים את תוצאות המעשים שלהן מבינים כולם שלהזמין הרחקת יונים זהו הפתרון היחיד. היונים מדברות ביניהן באמצעות קולות המהום וגרגור אשר יכולים להישמע חמודים ועדינים בשעות הצהריים, אך אם הן מנהלות שיחה מתחת לחלון חדר השינה שלכם בשעות הלילה – מדובר על אויבים אשר מנסים לעמוד ביניכם לבין השינה שלכם. וכמו מול כל אויב עליו תכריזו מלחמה מומלץ לבדוק מה כלי הנשק העומדים לרשותכם.

הרחקת יונים – כל השיטות והדרכים

דוקרנים

הרחקת יונים באמצעות דוקרנים מבוצעת על ידי מדביר מוסמך אשר מסוגל להגיע לכל מקום ברחבי הבית שלכם. יונים נוטות להסתתר במקומות בהם תולים כביסה, על פתחי מזגנים או על גג הבית שלכם. מדביר מקצועי יוכל לבצע עבורכם הרחקת יונים באמצעות דוקרנים בכל מקום בו תבקשו לעשות זאת. הקפידו להתקין את הדוקרנים במקומות הקינון של היונים, כך שהן לא תוכלנה לשוב לשם ותאלצנה לחפש מקומות אחרים לבנות בהם את ביתן.

סלילים קפיציים

אם תחליטו לבצע הרחקת יונים באמצעות סליל קפיצי תעניקו ליונים שלכן עוד כמה דקות של חסד. בניגוד לדוקרנים אשר אינם מאפשרים נחיתה כלל ומכריחים את היונים להתעופף מהאזור, על הסלילים אפשר לנחות. לאחר הנחיתה באופן מיידי יוקפצו היונים חזרה אוויר עוד לפני שיספיקו להבין מה קרה להן. הן עלולות לנסות לנחות עוד מספר פעמים אך בסופו של דבר אמורות להתייאש ולהמשיך ולחפש בית אחר.

רשתות

הרחקת יונים באמצעות רשתות היא השיטה העתיקה ביותר הקיימת בשוק, אך היא עדיין יעילה באותה המידה. במקרה ובו תחליטו להשתמש ברשתות כדי להרחיק מכם את היונים, תצטרכו לקנות רשת מתאימה לכל חלל אשר תרצו לחסום. עדיף להזמין מרחיק יונים מקצועי אשר יידע כיצד לתלות את הרשתות בצורה הטובה ביותר ואיך לדאוג שהן יהיו מתוחות ותלויות היטב. רשתות אשר ייתלו באופן רפוי לא יצליחו להרחיק את היונים ורק יבזבזו לכם זמן וכסף.


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button