זבובים

זבוביםזבובים נחשבים לאחד המטרדים הגדולים ביותר בימי הקיץ החמים והלחים. בימים לוהטים, רק צריך להוציא את קצה האף מהמזגן כדי להתחיל להזיע. וכאילו שהזיעה לא מספיקה, מיד מגיעים זבובים מטרידים כדי להוסיף צרה על גבי צרה. לאחר שמבינים שאי אפשר להיפטר מהצרה ללא טיפול מקצועי, מבינים שיש צורך בהזמנה של הדברת זבובים מסיבית כדי לסיים את הבעיה באופן מוחלט.

זבובים – המדריך השלם לחרק המטריד

זבוב החול

זבוב החול קטן מעט מיתוש, אך עקיצתו משמעותית ומזיקה הרבה יותר. כאשר זבוב חול עוקץ יונק הוא עלול להעביר אליו מחלה הנקראת לשמניה, ובעברית: “שושנת יריחו”. עקיצה של זבובים הנושאים את המחלה משאירה צלקת מכוערת על גוף היונק.

זבוב הבית

 סוג זה של זבובים מוגדר כסוג הנפוץ ביותר בארץ. כמעט בכל מקום ניתן למצוא זבובי בית, מתרבים ומטילים את ביציהם בכל מקום אפשרי. זבובים אלו יעדיפו להתרבות ליד מאגרי מזון או הפרשות ולכן כדאי להימנע ממאגרי אשפה חשופים לאורך זמן. זבובי בית מעבירים מחלות לבני אדם דרך מזון, הקאות או הפרשות

ומסיבה זו כדאי להימנע ממגע איתם עד כמה שאפשר.

זבוב בוהקן כחול

זבוב זה מתרבה בקרבת פגרי בעלי חיים או פרחים. מעופו של הזבוב מאופיין בזמזום חזק במיוחד והוא מסב תשובת לב מרובה כאשר הוא חודר לבית. הסכנה בזבוב זה היא במקרה והוא ניזון ממקור מזוהם. לאחר מגע עם מזון או בשר מזוהם, הזבוב עלול להעביר מחלות מעיים אל כל בעל חיים שאיתו הוא יבוא במגע.

זבוב בוהקן ירוק

זבובים אלו נחשבים לתמרורי אזהרה למצבים בעיתיים מבחינת ניקיון ובריאות. הימצאותם של זבובים אלו מעידה על תנאי היגיינה ירודים במיוחד. הסכנה העיקרית בסוג זבובים זה היא העברה של מחלות מעיים במקרה והם ניזונים ממקור מזוהם.

זבוב שחמטן

זבוב זה ניתן לזיהוי בעזרת המשבצות שנמצאות על גבם והקנו להם את שמם המיוחד. זבובים אלו הם זבובי בשר וניזונים מפגרים של בעלי חיים. הימצאותם של זבובים אלו מעידה על פגר המצוי בקרבת מקום. רצוי לטפל בפגרים בהקדם, וכך להיפטר מהזבובים שהגיעו לאזור.

רוצים להזמין הדברת זבובים? צלצלו עכשיו אל אבי המדביר: 054-4386025


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button