פסוקאים

פסוקאים נשמעים כמו שם של חוג אוהבי תנ”ך המחליפים ביניהם חוויות על פסוקים. המציאות שונה במעט מהדמיון. פסוקאים הם חרקים קטנים מאוד הנראים דומים להפליא לכינים. הופעתם של פסוקאים בבית יכולה להיות ביחידים או בנחילים, אך כל עוד התנאים להתרבותם מתקיימים בבית הם ימשיכו להגיע. כדי למנוע הצפה של פסוקאים ברחבי הבית, רצוי לבצע הדברה מיידית כאשר מבחינים בהם. לאחר ההתרבות המסיבית קשה מאוד להיפטר מהחרקים הקטנים, מאחר והם עמידים במיוחד וקשים להדברה. מאחר ורוב האנשים אינם יודעים לזהות פסוקאים הבאנו סקירה קצרה על החרק הקטן והשפעותיו.

פסוקאים – המדריך השלם לחרק האלמוני

דרכי תנועה

למרות שניתן לזהות בבירור כנפיים על גבי הפסוקאים, הם אינם משתמשים בהם כלל. הפסוקאים נעים על הרצפה עצמה ואם חשים בסכנה הם יכולים להימלט על ידי קפיצות , באופן דומה מאוד לפרעושים.

דרכי הזנה

פסוקאים אוהבים מאוד נייר, ולכן ניתן למצוא אותם ברוב המקרים בין הספרים הנמצאים בבית. כמו כל החרקים, פסוקאים אוהבים שיירי מזון וניתן לזהותם מתקרבים לכל מזון שמושאר ללא השגחה. לפסוקאים יש גם יתרון קל בדרכי ההזנה שלהם. הפסוקאים ניזונים מעובש, כך שאם חיים אצלכם פסוקאים יש סיכוי שהעובש ייעלם מכל מקום בו הוא נמצא.

סימני עקיצה

אם פסוקאים עוקצים אתכם ואתם אלרגיים אליהם, עלולה להתפתח סביב העקיצה נפיחות ואדמומית קלה. באופן כללי עקיצות פסוקאים אינן מזיקות אך עלולות לגרום לאי נעימות קלה.

דרכי הדברה

מאחר ופסוקאים נחשבים לחרקים קשים להדברה באופן מיוחד, ההדברה חייבת להיות מיוחדת ולא שגרתית. הדברת פסוקאים נהוג לעשות באמצעים מסיביים כגון ערפול או אבוקות אשר אינן נצרכות במקרים קלים יותר. לעיתים קרובות רק פסוקאים הנחשפים לחומרי ההדברה באופן ישיר ייעלמו וימותו, בעוד שאר האוכלוסייה תמשיך להתפתח ולהתרבות. כדי להימנע ממצבים של הדברה לא יעילה מומלץ להזמין מראש מדביר מומחה. מדביר איכותי יידע להתעסק עם ההדברה באופן מקצועי ובטוח, ויוודא כי כל האוכלוסייה הנראית לעין תיחשף לאמצעי ההדברה ותיאלץ לספוג מהם. למבצעים לחץ עליי

מעוניינים להזמין הדברת פסוקאים יעילה?
צלצלו עכשיו לאבי המדביר: 054-4386025


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button