פשפש המיטה

פשפש המיטה – איך להיפטר מפשפש המיטה ולהישאר בחיים?פשפש המיטה – איך להיפטר מפשפש המיטה ולהישאר בחיים?

פשפש המיטה, מי שלא מכיר לא יודע איזה צרה צרורה זו. פשפש המיטה הוא טפיל קטן ומציק. מי שחווה על בשרו את הנזק שפשפש המיטה יכול לעולל יודע כי רצוי מאוד לשמור מרחק מטפיל זה. פשפש המיטה הינו טפיל קטן מאוד הניזון ממציצת הדם של בני האדם. הפשפש מבסס את מחזוריות חייו על בני האדם ומוצא בבני האדם כל מחסורו. טפילים אלו פועלים בעיקר בלילה, בשעות בהם בני האדם ישנים, קשה להתחקות אחר עקבותיהם של הפשפשים בעיקר בגלל שקצב ההתרבות שלהם מהיר ביותר.

פשפש המיטה – מאז ועד היום

בעבר, פשפש המיטה היה חרק נפוץ ביותר, כיום הוא קצת פחות נפוץ אבל עדין קיים בהרבה מאוד מקומות. בעבר, תנאי ההיגיינה היו הרבה פחות טובים, המודעות לכך הייתה נמוכה יותר ואנשים חיו באהלים וישנו במזרונים ממש על החול. תנאים אלו ועוד גרמו לכך שפשפש המיטה היה קיים כמעט בכל אוהל, כמעט בכל מזרן.

כיום, רמת החיים עלתה, הטכנולוגיה השתפרה, תנאי ההיגיינה הבסיסיים גבוהים יותר ועל כן חרק זה קצת פחות נפוץ, אבל עדיין ניתן למצוא אותו בכל מיני מקומות בארץ. בעבר, לא היו שיטות הדברה משוכללות על מנת להלחם בפשפש, אך כיום ניתן על ידי הדברה מקצועית בעזרת מדביר מקצועי ניתן להפטר מהפשפש אחת ולתמיד.

פשפש המיטה – מהיכן הוא מגיע?

אז מאיפה מגיע אלינו פשפש המיטה? פשפש המיטה יכו להגיע מכל מיני מקורות. ממזרנים שקניתם מיד שנייה ולא בדקתם היטב מה המקור שלהם, מטיול במזרח הרחוק יכול להיות שהבאתם כמה טפילים אתכם בתיק שהספיקו בינתיים להטיל ביצים ולהתרבות. ממקומות עם תנאי היגיינה נמוכים כמו בצבא, מחנות בתנועות נוער, בתי כלא ועוד.

אם מצאתם פשפש המיטה אצלכם בבית, אתם חייבים להזמין הדברה מקצועית מעולה. סתם מדביר רגיל לא ידע להתמודד עם המכה הזו. צריך חומרים מיוחדים ומדביר מקצועי.

גם מדביר מקצועי יצטרך לבצע כמה סיבובים של הדברה על מנת למגר לחלוטין את תופעת הטפיל. שכן, בסיבוב הראשון הורגים את הטפילים ובסיבוב השני והשלישי מחסלים את השאריות ואת הביצים.

 


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button