ריסוס

ריסוסריסוס – איך להימנע מסיכונים?

 ריסוס היא פעולה המבוצעת לאורך כל ימות השנה. ישנה טעות נפוצה כי יש להזמין ריסוס והדברה רק בימות הקיץ בהם החרקים יוצאים מחוריהם, אך הדבר רחוק מהמציאות. גם בימות החורף ישנם חרקים רבים המטיילים בחוץ, כאשר ביניהם ניתן למצוא את החשופיות וסוגי חלזונות למיניהם. לאחר ההבנה כי ריסוס צריך לבצע ללא קשר לעונות השנה, יש לחשוב כיצד עושים זאת. להרים טלפון לחברת ההדברה הראשונה שרואים ולבקש מהם להגיע? לחפש מדביר מומלץ באזור? והכי חשוב, ממה צריך להיזהר כרוצים להזמין הדברה לבית?

ריסוס – הדברים מהם כדאי לחשוש

חומרי הדברה רעילים

רוב חומרי ההדברה נחשבים רעילים לאדם בכמויות גדולות, אך בכמויות בהן משתמשים בהדברה הסיכוי להרעלה הוא נמוך. מצד שני, הסיכוי לפיתוח בעיות נשימה אצל חולים, קשישים ותינוקות עולה ועלול להתגלות כסיכון אותו לא משתלם לקחת. כדי להימנע ממצבי קיצון כאלו, יש לברר עם המדביר באלו חומרים הוא משתמש ולכמה זמן כדאי לצאת מהבית לאחר ההדברה. בדרך כלל מדובר בפרק זמן של כמה שעות, אך אם יש אפשרות כדאי לנסוע ליום שלם מהבית, כדי לתת לו להתאוורר ולהוציא מתוכו את הרעלים שעלולים להזיק לאדם.

כתמי ריסוס

ריסוס לא מקצועי עלול להשאיר כתמים על רצפות של שיש ופרקט, כך שהן נהרסות באופן חסר תקנה. מסיבה זו כדאי להימנע מהזמנה של מדבירים חסרי ניסיון שאינם יודעים לזהות את האתגרים מולם הם ניצבים. חשוב להזמין מדביר שבצע הדברות בבתים בעלי ריצוף דומה, כך שהוא ידע כיצד לשמור על המרצפות שלכם נקיות ובטוחות מפני החומרים בהם הוא משתמש במהלך ריסוס.

רוחות חזקות

אסור בשום פנים ואופן לבצע ריסוס ביום בו נושבות בחוץ רוחות חזקות. רוחות מסוג זה יכולות לקחת את חומרי ההדברה בכנפיהן, ולהעביר אותם למקומות שבהם אסור שיהיו. על כן, חובה לבדוק את מזג האוויר ביום ההדברה ובאם הוא אינו מתאים לביצועה, יש לדחות אותו ולהימנע מסיכונים מיותרים של סביבת ביתו של מזמין השירות.

רוצים לזמין ריסוס עוד היום? חייגו אל אבי המדביר 054-4386025   ולא תצטערו

 


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button