לוכד עכברים

לוכד עכברים לוכד עכברים חייב להיות אדם מבין ומתחשב בצורה מיוחדת. לוכד עכברים ממוצע זוכה לטלפונים בשעות מאוחרות ולעיתים אף באמצע הלילה, עם בקשות לחילוץ והגעה מיידית. אנשים המגלים עכברים בבתיהם משוכנעים כי סוף העולם הגיע ואין ברירה אלא להזעיק את המדביר באמצע הלילה כדי לפתור את המשבר. בעזרת הבנה ותמיכה יכול לוכד עכברים להרגיע את בעלי הבית הלחוצים, להסביר להם כי יעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר ולבצע את הלכידה עצמה. אחרי שהעכבר נלכד, כל שנותר ללוכד לעשות הוא לזרוק אותו הרחק ככל הניתן מהבית שאליו הוזמן ולהביא הוכחות ברורות לבעלי הבית כי המשבר חלף מביתם.

לוכד עכברים – המידע על שיטות לכידת העכברים הקיימות בשוק

דפי דבק

שיטה זו היא לרוב ביתית ופחות בשימוש אצל כל לוכד עכברים מקצועי. כל שצריך לעשות הוא לגשת לחנות הסמוכה המוכרת אמצעי הדברה, לקנות מספר רב של דפי דבק ולהניח במקומות אסטרטגיים ברחבי הבית. הדבק שעל הדפים חזק עד כדי תפיסה של כל עכבר שיעבור עליו במקרה ובחוסר ידיעה. לאחר לכידת העכבר הוא עדיין חי, כך שיש צורך לחשוב כיצד נפטרים ממנו במהירות וביעילות לפני שהוא משתחרר מהדבק. הפתרונות לכך צריכים להגיע מהמדביר הביתי עצמו.

מלכודות

לוכד עכברים מקצועי לרוב ישתמש במלכודות שאותן יפזר ברחבי הבית. בתוך המלכודות מונחים פיתיונות שמושכים את העכברים לתוככי המלכודת ושנייה לאחר שהם מתפתים ונכנסים המלכודת סוגרת עליהם ומונעת את בריחתם. ישנן סוגי מלכודות ההורגות העכברים באופן מיידי, ישנן כאלו אשר משאירות אותן חיים וישנן כאלו שכלל אינן פוגעות בהם אלא מכניסות אותם לתוך כלובים. במקרים אלו על המדביר לפנות באופן בהול את העכבר הלכוד והאחריות על המפגע עוברת בשלמותה אל המדביר המוצלח.

ריסוס

שיטה זו שייכת לעולם המדבירים, אך אם לוכד עכברים עוסק גם בהדברה הוא יוכל לבצע ריסוס מקיף. כל שעל המדביר לעשות הוא לרסס את חומרי ההדברה בבית ולחכות למות העכבר כתוצאה מהרעלת חומרי ההדברה.
צריכים לוכד עכברים שיודע להביא תוצאות? צרו קשר עם אבי המדביר: 054-4386025


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button