הדברת נמלים

הדברת נמליםנמלים הן החרק האחרון שאנשים רוצים למצוא במטבח. אם מוצאים מקק, פשוט מועכים אותו והבעיה נפתרת, אך במקרה של נמלים הצרה שונה בתכלית. כאשר רואים נמלה אחת, סימן שכל המשפחה אחריה בדרך מהקן ואתם בבעיה. עכשיו צריך למצוא את הקן, להזמין הדברת נמלים טובה, לוודא שהקן הרוס עד היסוד, וגם אז לא מובטח השקט. נמלים קשות להדברה באופן מיוחד, אך לא כולן מגיעות לבתים ומטרידות את בני האדם.

נמלים – המילון השלם לחרק המטריד ביותר בבית

נמלה בנאית ישראלית

סוג זה של נמלים נפוץ אך ורק בישראל ומכאן שמן. נמלים אלו בונות את קינן כך שהוא גבוה מעט מעל פני האדמה, מעין תלולית עפר שניתן להבחין בה וכך להגיע אל הקן ולהדביר את הנמלים יחסית ביעילות. אצל מין זה של נמלים המלכה האם דומה באופן מפתיע לשאר הנמלים הפועלות, מה שמצריך תשומת לב מיוחדת, מאחר ואם המלכה אינה מודברת תהליך ההדברה עלול להתגלות כחסר תועלת.

נמלה מסוג מורית פרעה

סוג נמלים זה נחשב לנפוץ ביותר בעולם. נמלים אלו נמצאות בכל מקום ופולשות לכל חור קטנטן בעזרת גודלן שנע סביבות מילימטר וחצי. גודלן הקטן מקשה על הדברתן הכללית ומקל עליהן את החדירה לבתים. נמלים אלו אוכלות כל, ומסיבה זו נחשבות למזיקות במיוחד בכל התחומים.

נמלת האש הקטנה

סוג זה של נמלים פלש לישראל רק בעשור האחרון. בתחילה נמלים אלו בשטחים פתוחים בלבד, אך חדרו לאט גם לערים וכיום ניתן למצאן בערים הגדולות. נמלים אלו מהוות מטרד קיצוני, בעיקר יחסית לזני נמלים שונים. הנמלים נכנסות ועוקצות בני אדם וגורמות לעקיצה כואבת אשר צריבתה יכולה להימשך אפילו כמה ימים. במקרים חמורים בהם מגלה הנעקץ רגישות לנמלת האש, העקיצה עלולה לגרום אפילו למוות.

נמלה אצנית ארוכת מחוש

הנמלה האצנית קיבלה את שמה עקב ריצתה הקבועה בכל רגע נתון, גם אם נראה שהנמלה אינה ממהרת לשום מקום מיוחד. בארץ סוג זה של נמלה נפוץ בעיקר בדרום ובמישור החוף. נמלים אלו מתרבות בכל רחבי העולם ובכל היבשות-חוץ מאנטרקטיקה.

נואשים להדברת נמלים?

חייגו עכשיו אל אבי המדביר: 054-4386025


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button