הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטיםהדברת טרמיטים –  האם אפשר למנוע את התופעה?

הדברת טרמיטים היא אכן חיונית, אך מה הופך אותה לאחת ההדברות החשובות ביותר שצריך האדם לבצע מיד כאשר הוא נתקל בבעיה? הטרמיטים קטנים, בהירים וחסרי עיניים, ומשדרים חוסר אונים וחולשה. אך מתחת למעטה הרגוע מסתתר אחד החרקים המזיקים ביותר הידועים לאדם. הטרמיטים אוכלים כל פיסת עץ אותה הם רואים, כאשר הם אינם חסים על משקופי דלתות, שידות ארונות ואפילו כלי אוכל העשויים עץ. כדי להתמודד עם הבעיה חובה להזמין הדברת טרמיטיםמקצועית באופן מיידי, אך האם יש דרך למנוע את הבעיה עוד לפני שהיא מתרחשת בשטח? בדקנו עבורכם את השאלה, התוצאות לפניכם.

הדברת טרמיטים – טיפולי מניעה אפשריים

שמירה על יובש

במהלך העבודה על יסודות הבניין לעיתים ישנו חוסר הקפדה על הצינורות או הרטיבות המתרחשת מתחת לבניין. הרי המים גם כך יורדים היישר לאדמה ולא מזיקים לאף אחד מהדיירים, כך שגם אם יש בעיה אף אחד לא מתלונן. אמנם לא נוצרת תלונה על רטיבות, אך אחד התנאים אותם אוהבים טרמיטים הם עצים רטובים ולחים. מבנה זה מקל עליהם את הכניסה לעץ ואת הלעיסה שלו, כך שאם אתם מעוניינים למנוע הזמנה של הדברת טרמיטים אליכם, כדאי לשמור על יובש בכל מקום בו ניתן לעשות כן.

פסולת עץ

אנשים רבים המסיימים את השימוש ברהיטי עץ שונים מורידים אותם למחסן או משאירים אותם במרתף הבניין, למקרה ויום אחד ירצו לעשות בהם שימוש חוזר. הבעיה מתחילה כאשר מתחילים להצטבר שאריות עץ ברחבי הבניין והאזור. טרמיטים חשים מיד שהמזון החביב עליהם הגיע לאזור, והם נמשכים אליו במהירות. לכן יש להימנע מפיזור אביזרי עץ בהם סיימתם להשתמש, אלא אם כן אתם מעוניינים לבצע הדברת טרמיטים.

בדיקה מקדימה

הדברת טרמיטים לא תהיה נחוצה במקרה ובו נעשתה בדיקה מקדימה של הקרקע. כדאי להביא מומחה שיבדוק את האדמה הקרובה לאזור ויבחן האם חיים בה או באזורה טרמיטים. אם האדמה עברה את הבדיקה, כל שעליכם לעשות הוא לשמור את התנאים שמנעו מהטרמיטים להגיע לאזור מלכתחילה.

צריכים הדברת טרמיטים? חייגו אל אבי המדביר 054-4386025   ולא תתחרטו!

 


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button