הדברת עקרבים

הדברת עקרביםהדברת עקרבים נדרשת בכל מקום בו עלולים להופיע עקרבים. העקרבים מופיעים בשני צבעים מרכזיים-שחור וצהוב. הצבע השחור של העקרבים מראה כי הם אינם ארסיים, ועקיצתם גורמת לאי נוחות אך אינה בעלת תוצאות קטלניות. לעומת זאת, הצבע הצהוב של העקרבים מצביע על ארסיותם ועקיצתם המסוכנת. העקרב הצהוב יכול להרוג אדם בוגר בעזרת זנבו בלבד וללא מאמץ מיוחד. מאחר ועקרב נחשב לחיה שעלולה להיות קטלנית עבור האדם, ביצוע הדברת עקרבים הפכה להיות אלמנטארית במקומות שבהם הם מצויים.

הדברת עקרבים – הפרטים שתצטרכו לעבור את התהליך

זמני הפעילות של עקרבים

בביצוע הדברת עקרבים חשוב לזכור כי עקרבים הם חיות לילה. שעות הפעילות העיקריות של העקרבים מתחילות לאחר שקיעת החמה, ועל כן התאמת ההדברה צריכה להיות בהתאם.כמו הדברת נדלים
התאמת החומרים לביצוע הדברה נגד עקרבים.
חומרי הדברה רבים כלל אינם פעילים על עקרבים, ולכן לא ניתן להשתמש בהם. הדברת עקרבים דורשת שימוש בחומרים חזקים יחסית אשר ישפיעו על העקרבים, אך מצד שני לא יפגעו בבני האדם ובעלי החיים הביתיים החיים לידם. בעיה נוספת בחומרי ההדברה קשורה לחומרים מסוימים. אחת האבקות הטובות ביותר של הדברת עקרבים המכונה WP היא בהירה, ועל כן ניתן לראות אותה על משטחים כהים וחשוכים.

מקומות לביצוע הדברת עקרבים

רוב העקרבים חיים בשטחים פתוחים, הרריים או סלעיים. מיעוטם חי באזורים עירוניים אשר מאופיינים בבני אדם ובהמולה. חברות הדברה לא מבצעות הדברת עקרבים באזורים פתוחים, מאחר והם חוששים לפגוע בבעלי חיים נוספים ולהזיק למרקם החיים הקיים בטבע. לעומת זאת, בבתים ובחצרות כל חברות ההדברה ממליצות לבצע הדברת עקרבים, וחלקן אף מבטיחות אחריות על ההדברה שהן מבצעות.

שיטות לסילוק עקרבים

עקרבים אוהבים מקומות מסתור בעלי סלעים, עלים יבשים או ערימות אשפה. סילוק של כל אמצעי המסתור של העקרבים והשארת פני השטח חלקים יזרז את בריחתם של העקרבים מהאזור. שיטה נוספת היא איטום מוחלט של כל החלונות והפתחים המצויים בבית. סגירת כל הפתחים האפשריים תהפוך את כניסת העקרבים פנימה לבלתי אפשרית ולעיתים אף תמנע את הצורך בהדברה או ריסוס נגד עקרבים.

מעוניינים בהדברת עקרבים? אבי המדביר ישמח לעמוד לשירותכם  
ישיר למדביר 054-4386025


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button