הדברת פרעושים

הדברת פרעושיםהדברת פרעושים – כל מה שכדאי לדעת

הדברת פרעושים היא תחום מעט עלום בעולם ההדברה. בניגוד להדברת תיקנים או הדברת נמלים שכמעט כל בית בישראל מכיר אותן על בוריין ומבין את הצורך בהן, אנשים רבים יכולים להיות נגועים בפרעושים וכלל לא להבין כי הם ניצבים בפני בעיה אמיתית. עקיצות הפרעושים הן קטנות ואדומות ובקלות יכולות להתפרש כאלרגיה או פריחה קלה. כך אנשים רבים יכולים להתעלם מהבעיה ולחשוב כי מדובר על בעיית עור שתיפתר מעצמה. רק כאשר הבעיה מחריפה והעקיצות מתחילות להתפשט על פני הגוף כולו, מתחילה לחלחל ההבנה כי לא מדובר בפריחה פשוטה. ברי המזל עולים על הבעיה במהירות ומטפלים בה בהתאם, אך יש כאלו שיסבלו זמן רב מעקיצות וגירודים עד שיבינו בפני מה הם ניצבים. אם אתם רוצים להימנע מהזמנה של הדברת פרעושים הביתה, כדאי שתבצעו כמה מההמלצות שתקבלו בהמשך.

הדברת פרעושים – טיפולי מניעה מוקדמים

תספורות לבעלי חיים

פרעושים הם בדרך כלל מכה שתגיע לבעליהם של חיות מחמד ובעלי חיים שונים. הפרווה שלהן היא אחד ממקומות המחבוא האהובים ביותר על הפרעושים הקטנים. בחסות השערות הארוכות הם יכולים להתחבא ולמצוץ את דמן של החיות המסכנות אשר מתגרדות ומייללות ללא הפסקה. לפני שתבחינו בהתנהגות משונה מצד חיית המחמד שלכם, קחו אותה לספר וקצצו את השערות עד למינימום ההכרחי. בנוסף על כך שהפרעושים לא יוכלו להתחבא עליהן יותר, הן גם ייהנו מקלילות ומתחושה נעימה בעונות האביב והקיץ הנחשבות חמות בישראל. כך תשיגו שתי מטרות בעזרת תספורת אחת בלבד.

ריסוס מוקדם

חומרי ההדברה נגד הפרעושים החיים הם ריסוסים בחומרים רעליים שונים, ואילו נגד הביצים והגלמים מדובר על אנזימים מעכבי גדילה המגיעים בצורת אבקה. אם אתם אכן מעוניינים למנוע מהפרעושים להתפתח בקרבתכם, הזמינו ריסוס מוקדם ובנוסף על כך השתמשו באבקת ההדברה על בסיס דו שבועי. כך תוכלו להיות בטוחים שקטלתם את כל אוכלוסיית הפרעושים אשר בקרבתכם, ולא משנה באיזה שלב הם נמצאים. האבקה תחסל את הדור הצעיר של הביצים והגלמים, ואילו הזחלים והפרעושים הבוגרים יחוסלו על ידי הריסוס הישיר.


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button