רשת יונים

רשת יונים – הביטחון שלכם

רשת יונים היא רק אחד מבין שלל הפתרונות להרחקת יונים מהבית שלכם. הבחירה מבין הפתרונות עלולה להיות קשה ומבלבלת. כל מרחיק יונים ימליץ לכם על שיטה אחרת וינסה למכור לכם מדוע היא המוצלחת ביותר. המבחר הקיים נע בין רשת יונים, סלילים קפיציים, דוקרני יונים ויש מרחיקים שאפילו ימליצו לכם על השיטה העתיקה ביותר – דחלילים. כדי לבחור את אפשרות הטובה ביותר עבורכם, כדאי להבין למה מבצעים הרחקת יונים מלכתחילה ואיזו הרחקה מתאימה לכל מצב התחלתי.

רשת יונים, סלילים קפיציים או דוקרנים – רגע האמת

לשלשת

אחת הסיבות העיקריות להרחקת יונים היא הלשלשת. למי מכם שלא מכיר מדובר בהפרשות של היונה אשר משאירות לכלוך וסימנים בכל מקום אליו הן מגיעות. הלשלשת מתקשה במהירות ומשאירה כתם שקשה ומטריד לנקות. דוקרנים וסלילים קפיציים בסך הכול מונעים את נחיתתה של היונה במקום אך בהחלט מאפשרים לה להטיל את הפרשותיה מלמעלה. רשת יונים לעומתן מרחיקה את היונים מהשטח וכך פותרת את בעיית הלשלשת לחלוטין.

בניית הקן

במהלך הבנייה של הקן מביאה יונה ממוצעת זרדים, חוטי ברזל וניירות ישנים לריפוד. הלכלוך מצטבר ואתם רק רוצים לראות משטח נקי. דוקרנים וסלילים אומנם יעזרו לכם למנוע מהיונה לבנות את הקן, אך לא לזרוק את האשפה על הגג שלכם. רשת יונים תמנע גם זאת ותגאל אתכם מייסורי הלכלוך.

מחלות

יונים רבות מעבירות מחלות כאשר הן באות במגע עם בני אדם. מקדחת הנילוס ועד מחלות עיניים, יש להן בכנפיים מחלות מפה ועד להודעה חדשה. לבעיה זו כל האמצעים כשרים כאשר אין הבדל בין רשת יונים לדוקרנים או סלילים. כולם יעילים בהרחקת היונים והדיפת המחלות אותן הן מביאות עימן.

טפילים

מלבד המחלות, על רוב היונים ישנם טפילים אשר עלולים לגרום לפריחות וגירודים אצל בני האדם איתם הם באים במגע. קרציות וכינים הם רק חלק מהרשימה אותה מרכיבה תכולת נוצותיה של יונה במהלך חייה. לבעיה זו מתאימים רשת יונים, דוקרנים וסלילים קפיציים בדיוק באותה מידה מאחר וכולם דואגים להרחקת היונים מכם.

 להתקנת רשת ליונים בכול הארץ חייגו למומחים

 054-4386025 או 1800-300-322


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button