ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטיםריסוס טרמיטים – איך להיפטר מטרמיטים?

בא לשכונה בחור חדש… הטרמיט! זיהיתם טרמיט מעופף לכם בביתכם? מהרו והזמינו ריסוס טרמיטים מהר ככל האפשר. יש מגוון רחב של מדבירים המבטיחים הבטחות ומציעים שירות, אך אל תתפתו לקחת מדביר לא מוכר. בדקו קודם כל אם למדביר יש רישיונות מטעם משרד הבריאות ומטעם המשרד לאיכות הסביבה וכי חומרי ההדברה שלו מאושרים על פי חוק. כמובן שהכי טוב זה לבקש המצלה מחבר טוב שניסה את מזלו עם מדביר מסוים והצליח. על אבי המדביר אתם יכולים לסמוך בעיניים עצומות, אפילו תשאלו את החברים כי את אבי המדביר, כולם מכירים.

ריסוס טרמיטים – גילוי מוקדם מונע אסון

זה נשמע קלישאה, אך הטרמיטים בהחלט יכולים למוטט אסון על הבית, פשוטו כמשמעו. הטרמיטים מכרסמים את כל העץ מהשורש ומסוגלים לחפור תעלות עד לעומק של חמישה סנטימטרים.
ריסוס טרמיטים זה הדרך היחידה להפטר מהטרמיטים לנצח, אך ישנם כמה שיטות שיעזרו לנו למנוע את הגעת הטרמיטים לבית.
ראשית, להימנע מאזורי רטיבות וטחב בבית. הטרמיטים נמשכים לאזורים כאלו כמו כן, להימנע ממקורות מים עומדים בחצר הבית, אם יש בריכה פתוחה מומלץ לכסות אותה בכיסוי הרמטי. שכן, מקורות מים עומדים עלולים להביא אליכם לא רק טרמיטים אלא גם שלל חרקים שונים ומשונים ובניהם יתושים, דבורים ועוד.
כמו כן, פסולת עץ או ערימות גזם זה מתכון בטוח לטרמיטים. שכן הם נמשכים לעץ כמו אל מגנט. הם  מזהים את הריח מרחוק ומתמגנטים לאותו איזור.

ריסוס טרמיטים – נזקי הטרמיט

אז הנזק הרגיל שכולנו יודעים ומכירים זה שהטרמיט יכול לכרסם את רהיטי העץ וכו’, אך בנוסף לכך הטרמיט מביא איתו המון וירוסים, חיידקים ומחלות, ובשלב מסוים של השנה הוא משיל את הכנפיים שלו ומשאיר אותן פזורות בכל חלקי הבית. הכנפיים של הטרמיט נגועות בחיידקים ותינוקות קטנים או ילדים קטנים המסתובבים יחפים ברחבי הבית עלולים לגעת בכנפיים, ללקק אותם ולטעום אותם.
הרחיקו את ילדיכם מהסכנה הזו. אם ראיתם טרמיט אל תהססו הזמינו ריסוס טרמיטים בזה הרגע. אצל אבי המדביר כל קריאה מקבלת התייחסות ונענית במהירות האפשרית.

 אנו ממליצים בחום על אבי המדביר, במיוחד בנושא של ריסוס טרמיטים

 צרו קשר!  054-4386025

 


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button