הדברה בקריות

הדברה  בקריותהדברה בקריות לא הייתה תחום מפותח עד לפני מספר שנים. עם התפתחותן המואץ של הקריות, שהפכו למעצמה באזור הצפון, אוכלוסיית החרקים, וגם הפרעושים, מצאה כר פורה באזור והחלה גם היא להתרבות בקצב מסחרר. הריסוס הביתי כבר לא הספיק לתושבים, והם החלו לחפש חברות הדברה בקריות. הפוטנציאל העסקי נקלט והובן בידי מדבירים שונים והתחרות על לב הלקוח החלה. הצעות שונות החלו להתעופף באוויר, והלקוחות נותרו מבולבלים ותוהים. חברות ההדברה כולן מוצגות באור חיובי, אז מי המתאימה ביותר?

הדברה בקריות – הטיפים הקטנים ללקוח המבולבל

הכנת הבית להדברה

הדברה בקריות ובכל מקום אחר דורשת הכנה של הבית לבואו של המדביר. כדאי לחשוף את החללים הנסתרים והחשוכים שבהם אוהבים החרקים להסתתר. הכנה נוספת שאפשר לבצע היא הזזת כל הרהיטים הצמודים לקיר. הזזת הרהיטים תחשוף את הרצפות המועדות לפורענות החרקים ותכסה אותן בחומרי ריסוס של המדביר.הדברה בצפון

בירורים על המדביר

לא כל אחד שמגדיר את עצמו כמדביר באמת מוסמך ומוכשר לבצע הדברה. כאשר
רוצים להזמין הדברה בקריות צריך לבדוק היטב את רישיון ההדברה של מדביר בקריות.

המשרד להגנת הסביבה מעניק רישיונות הדברה אך ורק למדבירים שעוברים בדיקה אצל בקרי המשרד. הבדיקה כוללת בחינה של חומרי ההדברה, יכולות המדביר ואיכות עבודתו. מדביר ללא רישיון הדברה מוכיח כי חומרי ההדברה שלו לא עברו מבדקים ואינם מפוקחים כלל.

המלצות

הקריות נחשבות למקום חם ומשפחתי והשמועות בהן עוברות מהר. סיבה זו הופכת את הלקוחות לכוח צרכני חזק ומשפיע. לקוח שלא מרוצה יעביר את המידע הלאה ויכול לגרום לירידה משמעותית בהזמנות העסק המאכזב. לפני הזמנה של הדברה בקריות כדאי לבצע בדיקה בקרב אנשים שביצעו הדברה בזמן האחרון. על פי ההמלצות יהיה ניתן להגיע למדביר מומחה שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.
סוג ההדברה
בעולם ההדברה קיימים סוגים שונים של הדברות. יש הדברה כימית, הדברה ביולוגית, הדברה אלקטרונית ועוד סוגים רבים נוספים. כדאי לבקש מהמדביר לבצע סריקה מוקדמת של הבית כדי להתאים את סוג ההדברה אל הבית שממנו בוצעה ההזמנה.

רוצים להזמין הדברה בקריות? חייגו אל אבי המדביר 054-4386025


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button