הדברת דג הכסף

הדברת דג הכסףהדברת דג הכסף – לא מה שחשבתם…

כן, כן, לא טעיתם. דג הכסף אינו דג רגיל החי במים אלא חרק המסתובב ביבשה ומעדיף מקומות חשוכים ולחים. דג הכסף הוא חרק ללא כנפיים, אורכו כסנטימטר אחד בלבד, מחושיו ארוכים ודקים כמו חוטי ניילון דקיקים. דג הכסף הוא זריז ביותר וניזון מסוכרים, פחמימות ועמילן. רוב המזון שהוא צורך קיים בכריכות ובסלוטייפ של ספרים ולכן ניתן למצוא את דגיגי הכסף מסתתרים בארונות הספרים שלכם ומכרסמים אותם להנאתם. הדברת דג הכסף היא לא מסובכת, אלא אם כן מדובר בעונת הרבייה. בתקופה זו של השנה, הנקבה והזכר מתרוצצים מהר ממקום אחד למשנהו ולא מוצאים מנוחה לנפשם. הנקבה מטילה כמאה ביצים לפחות בכל הטלה. בתקופה זו של השנה קשה מאוד לבצע הדברת דג כסף לבד וחייבים לקרוא לאבי המדביר שיבצע הדברת דג כסף בצורה מקצועית.

הדברת דג כסף- איך ניתן לבצע זאת בבית?

לא תמיד חייבים להזמין מדביר מקצועי לביצוע הדברה זו. לעיתים ניתן לנסות קודם להדביר לבד בבית ורק אחר כך להזמין מדביר אם הפעולה לא מצליחה. אז איך מדבירים את דג הכסף?
ראשית ניתן לשתול לדג הכסף פיתיונות. מזונות כמו שדגי הכסף אוהבים מושכים אותם אליהם כמו מגנט. ניתן להשאיר תפוח אדמה מקולף בכלי המונח על הרצפה בקרבת המקום בו אנו חושבים שדג הכסף מתחבא.
כמו כן, ניתן להתיז טיח על בד העשוי מאה אחוז כותנה ולהניח אותו בקרבת מחבואו של החרק במשך הלילה, דבר זה יביא ללכידתו של החרק.
במידה ושיטות אלו לא עבדו אצלכם ועדין אתם מזהים עקבות של דגי כסף אצלכם בבית מומלץ להזמין הדברת דג כסף מקצועית.
לאחר ביצוע ההדברה, כפעולת מניעה חשוב מאוד לאטום חריצים וסדקים ולאוורר מקומות לחים שכן החרקים מהסוג הנ”ל אוהבים להתחבא במקומות קטנים חשוכים ולחים כמו חורים וסדקים.

הדברת דג כסף – הסוגים הנפוצים

ישנם שני סוגים נפוצים של דג הכסף, יש את דג הכסף הביתי ואת דג הכסף הרגיל. דג הכסף הביתי זהו החרק אותו נמצא מסתובב בבית שלנו ומכרסם להנאתו ספרים ורהיטים ואילו דג הכסף הרגיל מסתובב בחוץ במקומות חשוכים ולחים מתחת לסלעים ולמערות. על מנת למנוע נזקים למזון שלכם ולריהוט מומלץ ליצור קשר עם אבי המדביר ולתאם איתו הדברת דג כסף בהקדם האפשרי.

לפרטים נוספים: 054-4386025

 


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button