הדברת נדלים

הדברת נדליםהדברת נדלים היא אחת ההדברות הנדירות שמבצעים בארץ. הנדלים אוהבים מאוד אזורי הרים או שטחי חקלאות, ואינם נוטים להגיע לשטחים עירוניים כלל. האהבה של הנדלים לשטחים פתוחים נובעת מהעובדה שהם בעלי נטייה להתייבשות של עורם. היובש בעור עלול להציק הם ולעיתים אף לגרום למותם, ועל כן הם אוהבים מקומות בהם יוכלו להתחפר באדמה ולשאוב ממנה רטיבות ולחות. מסיבות אלו, נדלים הנמצאים בבתים שבשטחים עירוניים נחשבים למצב מיוחד ודורשים היערכות של הדברת נדלים בהתאם. מאחר ורוב האנשים אינם רגילים לנוכחות נדלים ההתמודדות איתם נראית מורכבת מהרגיל, אך בסך הכול מדובר בחרק נוסף שפלש לתוך הבית. צרצר

הדברת נדלים – הטיפים שיובילו אתכם להדברה מוצלחת

זהירות ופקיחת עיניים

הנדלים אמנם אינם נחשבים לחיה קטלנית עבור האדם, אך ישנם זני נדלים ארסיים. נדל ארסי שעוקץ אדם עלול לגרום לנפיחויות, אדמומית ואפילו לאלרגיות שונות. אם מבחינים בנדל שמסתובב בתוך הבית אין לגשת אליו בקרבה מסוכנת. כדאי לבחון קודם את צבעיו, לבדוק אם הוא ארסי ובו בזמן לא להוריד ממנו את העיניים, שלא יברח.

הדברה ביתית

כל אדם שרואה נדל מסוגל לעשות בעצמו הדברת נדלים ביתית, אם הוא לא מפחד או נגעל. כל שעל האדם לעשות הוא לקחת סכין ולהתקרב אל הנדל בזהירות. כשהאדם מספיק קרוב, צריך לחתוך את הנדל לשניים ולהתרחק מעט. הנדל ימשיך להתפתל מעט על הרצפה, אך בסופו של התהליך ימות. הבעיה של הדברת נדלים ביתית היא שאם ראית נדל אחד, כנראה שיש עוד כמה בסביבה שדורשים מעבר לפתרון נקודתי הדברה נגד נדלים.

הדברה מקצועית

כאשר מדובר על תופעה של נדלים השורצים בתוך הבית, אין מנוס מביצוע הדברת נדלים מקצועית בבית. מדביר מקצוען יידע להתמודד גם עם הדברת נדלים שנחשבת להדברה נדירה יחסית, ויביא את החומרים המתאימים לכך. כדאי להתארגן לפני הגעת המדביר על ידי איתור מקומות המסתור העיקריים של הנדלים ולהפנות את המדביר אליהם. על ידי ריסוס במקומות הנכונים ניתן לסיים עם תופעת הנדלים המתרוצצים בתוך הבית ומלחיצים את יושביו.

מעוניינים במדביר מקצוען לביצוע הדברת נדלים? חייגו אל אבי המדביר 054-4386025

ריסוס נדלים. ריסוס נגד נדלים. הדברת נגד נדלים.


מידע נוסף שיכול לעניין אותך

Call Now Button